Czy w ofercie są dostępne windy platformy dla niepełnosprawnych

Czy w ofercie są dostępne windy platformy dla niepełnosprawnych

Oferta naszej firmy obejmuje szeroki wybór urządzeń do pokonywania barier architektonicznych. Posiadamy szeroki wybór krzesełek poruszających się na torze prostym i krzywoliniowym, wind pionowych o różnej wysokości wznoszenia oraz oczywiście platform. Ponieważ współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, obecnymi na rynku od wielu lat, to możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i montażu takich urządzeń, dlatego każdy klient kupujący u nas platformę czy inne urządzenie może być pewny, że wszystko zostanie wykonane z najwyższą starannością. W naszej ofercie znajduje się kilka modeli platform przyschodowych, umożliwia do dopasowanie urządzenia do swoich potrzeb i wybranie najlepszego rozwiązania.

Zalety platform

Platformy przyschodowe to jeden z kilku popularnych rodzajów urządzeń przeznaczonych do pokonywania barier architektonicznych. Służą one przede wszystkim do pokonywania niewielkich różnić poziomów, wynoszących od kilkudziesięciu centymetrów do trzech metrów. Taka wysokość bierze się z tego, że powyżej niej konieczne jest zastosowanie szklanego lub stalowego szybu. Z jednej strony daje to większe bezpieczeństwo użytkowania, ale z drugiej znacznie podnosi koszty całej inwestycji. Platformy szybu nie potrzebują, choć oczywiście niektóre konstrukcje umożliwiają jego użycie. Mogą być instalowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków, niezbędne będzie tylko zapewnienie odpowiedniej ilości utwardzonego miejsca. Dużą ich zaletą jest możliwość montażu w już istniejących obiektach, bez konieczności wykonywania kosztownych przeróbek.

Windy bez szybu składają się z dwóch elementów, to znaczy platformy oraz mechanizmu podnoszącego. Platforma posiada taką powierzchnię, że bez problemów zmieści się na niej wózek inwalidzki wraz z opiekunem. Bezpieczeństwo zapewniają wysokie bariery ochronne z każdej strony oraz szereg systemów gwarantujących podróż bez żadnych niespodzianek. W przypadku wersji z szybem dodatkową ochroną są jego ścianki. Urządzenia te napędzane są w różny sposób, między innymi przy pomocy mechanizmów śrubowych czy ślimakowych.

Winda dla niepełnosprawnych Silver

W przypadku niewielkich różnicy poziomów, wynoszących do 1 metra, nasza firma może zaproponować model Silver. Ta nieduża, kompaktowa platforma posiada niewielkie wymagania co do powierzchni, dzięki czemu może być montowana w miejscach, w których inne rozwiązania tego typu po prostu by się nie zmieściły. Może być ona stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, dzięki nierdzewnym materiałom i zabezpieczeniu wewnętrznych mechanizmów jest w pełni odporna na działanie czynników atmosferycznych. Dużą zaletą tego modelu jest możliwość dokładnego dopasowania do potrzeb klientów, liczne funkcje zapewniające komfort i bezpieczeństwo oraz szeroka propozycja opcji na zamówienie.

Winda dla niepełnosprawnych B900

Niewielka, solidnie wykonana i nowoczesna – to najlepsza charakterystyka kompaktowej windy B900. Producentem jest polska firma, dzięki czemu nie ma żadnych problemów z serwisem i dostępnością części zamiennych. Winda pomimo niewielkich rozmiarów zachowuje wysoką funkcjonalność, a jej wygląd jest bardzo elegancki i nowoczesny. Doskonale nadaje się do prywatnych domów, a także do różnego rodzaju instytucji, sklepów i budynków użyteczności publicznej. Dużą jej zaletą jest bardzo łatwe sterowanie. Odbywa się ono przy pomocy pochylonego i wyposażonego w uchwyty panelu, posiadającego duże, wygodne do naciskania klawisze.

Winda dla niepełnosprawnych Strateg

Model ten został zaprojektowany do użytku zewnętrznego, ale z powodzeniem może być także instalowany we wnętrzu budynków. Pozwala on na bezpieczny transport osób niepełnosprawnych na wysokość nawet trzech metrów, doskonale sprawdzając się zarówno w prywatnych domach jak też różnych firmach i obiektach publicznych. Winda wyposażona została w liczne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo i wygodę. Posiada między innymi płytę bezpieczeństwa pod platformą oraz wytrzymałe, wykonane z poliwęglanów boczne drzwi i panele. Dzięki użyciu napędu śrubowego i funkcji łagodnego startu i stopu jest bardzo komfortowa w użyciu.

Winda dla niepełnosprawnych S10

Podobnie jak inne modele z naszej oferty, również winda S10 posiada maksymalny zasięg wynoszący 3 metry na wysokość. Dzięki temu bez problemów obsłuży ona dostęp do piętra w budynku, zapewniając łatwe i wygodne pokonanie takiej różnicy poziomów. Urządzenie posiada cichy, ekonomiczny i wydajny napęd ślimakowy, gwarantujący komfortową podróż. Może być używana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, odpowiednia konstrukcja jest w pełni odporna na działanie czynników atmosferycznych. Duże możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb oraz liczne zabezpieczenia sprawiają, że jest to jeden z chętniej wybieranych przez klientów modeli.

Powyżej zaprezentowaliśmy kilka wybranych modeli platform z naszej szerokiej oferty. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia charakteryzują się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem. Dodatkowo zapewniamy kompleksowy, fachowy montaż, a na całość dajemy długą gwarancję.