Winda dla niepełnosprawnych EcoVimec

EcoVimec to nowoczesna winda do montażu w prywatnych domach, biurach i obiektach publicznych. Dzięki zastosowaniu elektrycznego napędu jest bardzo cicha w czasie pracy, a jednocześnie cechuje się dużą niezawodnością i trwałością. Winda nie posiada maszynowni, dzięki czemu nie wymaga dodatkowego miejsca, dzięki kompaktowym rozmiarom może być montowana zarówno w nowych jak i już stojących obiektach. Posiada ona udźwig do 400 kg, dzięki czemu spełnia niezbędne normy w zakresie transportu osób niepełnosprawnych.

Winda EcoVimec to nowoczesność, wygoda i elegancki wygląd, a jednocześnie zaawansowane rozwiązania technologiczne. Jako jedno z nielicznych urządzeń tego typu na rynku nie posiada przeciwwagi, zastosowano w niej także dobrze widoczne, podświetlane wyświetlacze. Winda wyposażona została w system łagodnego startu i hamowania, co w połączeniu z cichą pracą zapewnia wysoki komfort użytkowania. Komfort ten zwiększają dodatkowo teleskopowe drzwi, które nie zajmują zbędnego miejsca oraz wysokiej jakości materiały.

Użytkowanie windy jest bardzo bezpieczne, została ona w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przyciski zostały umieszczone na odpowiedniej, zgodnej z przepisami wysokości, podobnie jest z poręczą wykonaną z satynowego aluminium. Dostęp do kabiny jest przy pomocy elektronicznego kluczyka, a kontakt z osobami z zewnątrz zapewnia telefon lub interkom. Winda jest również zabezpieczona na wypadek przerw w dostawie prądu, wyposażona bowiem została w system awaryjnego dojazdu do piętra. Całość uzupełniają bariera na podczerwień i czujnik kontroli obciążenia.

Galeria