Winda dla niepełnosprawnych Ischia

Krzesełko schodowe Ischia to bardzo popularny i chętnie wybierany przez klientów model przeznaczony do schodów prostych, bez spoczników czy zakrętów. Porusza się ono po szynie prostoliniowej, dając możliwość osobom niepełnosprawnym lub starszym przemieszczania się między kondygnacjami. Krzesełko zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zajmować jak najmniejszą przestrzeń na schodach czy korytarzu, dzięki czemu jest możliwość jego montażu nawet w wąskich, ciasnych wnętrzach.

Sama instalacja jest bardzo prosta i nie wymaga przeprowadzania żadnych prac budowlanych. Po wcześniejszym wykonaniu pomiarów na miejsce dostarczane jest gotowe urządzenie, które przykręca się kołkami do równoległych schodów. Krzesełko Ischia to połączenie wygody i eleganckiego wyglądu, producent zadbał bowiem także o estetykę i możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb. Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna, a o bezpieczeństwo pasażera dbają liczne zabezpieczenia i systemy ochronne.

Krzesełko wyposażone jest w szerokie, wygodne siedzisko oraz podłokietniki, oba te elementy mają możliwość regulacji. Wsiadanie i zsiadanie ułatwia obrotowy mechanizm, a sterowanie odbywa się przy pomocy intuicyjnego, prostego w użyciu joysticka. Przywołanie realizowane jest za pomocą pilotów. W razie potrzeby krzesełko można złożyć, dzięki czemu nie zajmuje ono dużo miejsca. O bezpieczeństwo dba między innymi system wykrywania przeszkody na torze jazdy, który w razie potrzeby zatrzymuje urządzenie, a także przycisk awaryjny STOP.

Galeria