Winda dla niepełnosprawnych PLATYNA CU

Krzesełko PLATYNA CU to nowoczesne, niezwykle funkcjonalne urządzenie pomagające osobom niepełnosprawnym w zachowaniu niezależności w domu. Pozwala na wygodne i bezpieczne pokonywanie schodów w budynkach, może być używane przez osoby starsze czy mające problemy z poruszaniem się. Solidna konstrukcja i wygodne, szerokie siedzisko zapewniają wysoki komfort i bezpieczeństwo przy transporcie. Krzesełko instalowane jest na krzywoliniowej szynie, dzięki czemu może być ono używane na krętych schodach.

Urządzenie montowane jest do stopni schodów, nie wymaga przy tym żadnych kosztownych prac remontowych. Zasilanie jest akumulatorowe, zapewniające dużą niezawodność i komfort jazdy. Jednocześnie jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne, gdyż napęd ma niski prądu. Sterowanie jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, odbywa się przy pomocy specjalnego joysticka umieszczonego w podłokietniku. Krzesełko porusza się bardzo płynnie, co jest szczególnie ważne na zakrętach, a przy zatrzymaniu nie ma żadnych szarpnięć.

Producent wyposażył ten model krzesełka w szereg udogodnień poprawiających komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Wygodne siedzisko ma możliwość obracania się, co ułatwia wsiadanie i wysiadanie. Można go również szybko złożyć przy pomocy jednego przycisku, podobnie jak podłokietniki oraz podnóżki. Bezpieczne przemieszczanie się zapewniają zapinane pasy bezpieczeństwa, czujniki i funkcja zjazdu awaryjnego. Urządzenie dostępne jest w różnych wersjach kolorystycznych, do dyspozycji jest także wyświetlacz diagnostyczny oraz kluczyk dostępu.

Galeria