Winda dla niepełnosprawnych S10

Przy niewielkich różnicach poziomów do pokonania świetnym rozwiązaniem jest winda dla niepełnosprawnych S10. Model ten ma maksymalny zasięg 3 metrów, co jest odpowiednikiem kilkunastu schodów. Pionowy transport jest coraz częściej wybieranym rozwiązaniem przy pokonywaniu barier architektonicznych, a niewielkie wymiary modelu S10 sprawiają, że cieszy się on dużą popularnością na rynku. Winda może być z powodzeniem używana w domach prywatnych i blokach mieszkalnych, ale także przy wejściach do sklepów, firm czy urzędów.

Winda S10 może być montowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, nierdzewne materiały oraz zabezpieczenie układu napędowego i sterującego zapewnią niezawodną pracę w każdych warunkach atmosferycznych. Jej instalacja nie wymaga żadnych kosztownych przeróbek czy modyfikacji, niezbędne jest tylko znalezienie niewielkiej ilości miejsca na postawienie szybu. Model ten może być wykonany na indywidualne zamówienie klienta i dokładnie dopasowany do miejsca, w którym ma się znajdować.

Platforma dźwigowa S10 to przede wszystkim wysoki poziom bezpieczeństwa, komfort i niezawodność. Urządzenie zostało wyposażone w liczne rozwiązania gwarantujące w pełni bezpieczne poruszanie się zarówno osoby niepełnosprawnej jak i jej opiekuna. Elektryczny napęd z wykorzystaniem przekładni ślimakowej zapewnia cichą i wydajną pracę, a jednocześnie dużą oszczędność energii. W standardowym wyposażeniu znajduje się podest z antypoślizgową powierzchnią, jako opcje dostępne są ścianki ze stali nierdzewnej oraz poliwęglanu.

Galeria