Winda dla niepełnosprawnych Steppy

Steppy to uniwersalna platforma dźwigowa służąca do transportu osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich. Jej maksymalny zasięg wynosi 2 metry, dzięki czemu idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie do pokonania będzie niewielka różnica poziomów, na przykład w prywatnych domach, firmach czy instytucjach. Jej niewielkie, kompaktowe rozmiary, wysoka jakość wykonania i szybki montaż sprawiają, że jest to jeden z chętniej wybieranych modeli na rynku. Winda Steppy to świetny sposób na pokonywanie barier architektonicznych.

Prezentowana winda może być montowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, wtedy stosuje się nierdzewne materiały oraz zabezpieczenia systemu sterującego i napędowego. Dzięki samonośnej konstrukcji szybu nie wymaga przeprowadzania poważniejszych prac budowlanych czy przeróbek, do jej montażu konieczne będzie jedynie znalezienie niewielkiej ilości miejsca i przygotowanie powierzchni na której ma stanąć. Winda Steppy to rozwiązanie realizowane na zamówienie, można dopasować jej rozmiary do oczekiwań klienta i dostępnej przestrzeni. Dzięki temu może być ona ustawiona w miejscach, w których konkurencyjne rozwiązania po prostu by się nie zmieściły.

Już w seryjnym wyposażeniu klienci dostają liczne funkcje mające na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa użytkowania, takie jak na przykład hydrauliczną centralkę, awaryjny przycisk STOP czy elektryczne urządzenia ryglujące. Z dodatkowych opcji można między innymi zamówić automatyczne drzwi i bramki, sterowanie przy pomocy pilota, własną kolorystykę oraz zabezpieczenia ze szkła. Winda posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, gwarantując tym samym zgodność z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.

Galeria