Winda dla niepełnosprawnych V64

Platforma przyschodowa V64 to nowoczesne urządzenie służące do transportu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dzięki dużemu udźwigowi, wynoszącemu 300 kg i wielu nowatorskim rozwiązaniom poprawiającym bezpieczeństwo jest ona uznawana za jeden z najlepszych tego typu produktów na rynku. Platforma montowana jest na torze prostym, umożliwia pokonywanie schodów przed budynkami publicznymi, firmami czy prywatnymi domami. Dostępna jest w trzech różnych wariantach, dzięki czemu można dopasować odpowiedni model do budynku i oczekiwań klienta.

Platformę można instalować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, w tym ostatnim przypadku producent proponuje odpowiednie nierdzewne materiały i zabezpieczenia układu sterowania i jezdnego. Dzięki temu jest ona w stanie pracować nawet w najtrudniejszych warunkach klimatycznych, przy niskich i wysokich temperaturach oraz w czasie opadów. Przy montażu nie są wymagane żadne prace budowlane, urządzenie instaluje się na istniejących elementach obiektu, a prace z tym związane zajmują maksymalnie kilka godzin.

Producent zadbał o wygodę i bezpieczeństwo jazdy wyposażając platformę w szereg różnych systemów. Podest wykonany został ze specjalnej blachy antypoślizgowej, a specjalne klapki najazdowe ułatwiają wjechanie na niego. Sterowanie odbywa się przy pomocy praktycznej kasety, dodatkowo takie funkcje jak otwieranie i zamykanie barierek ochronnych czy klapek najazdowych odbywa się automatycznie. Platforma posiada także system automatycznego zatrzymywania się po wykryciu przeszkody oraz zabezpieczenie antyuderzeniowe i antyzgniecieniowe.

Galeria