Winda dla niepełnosprawnych A5000

Platforma dźwigowa A5000 to doskonała alternatywa dla tradycyjnych wind pionowych. Posiada ona zwartą, kompaktową budowę, nie wymaga wydzielania specjalnego miejsca na maszynownię oraz oddzielny szyb. Winda jest łatwa do zainstalowania zarówno w nowych jak i istniejących obiektach, dzięki czemu cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku. Urządzenie może być używane do transportu osób nie mających problemów z poruszaniem się oraz starszych i niepełnosprawnych na wózkach wraz z opiekunami.

W windzie zastosowany został cichy i wydajny napęd śrubowy, zasilany ze zwykłej sieci elektrycznej o napięciu 230V lub 400V. Montaż może być wykonany bez żadnych modyfikacji, wtedy wystarczy odpowiednio przygotowane podłoże, a można też dopasować projekt do indywidualnych potrzeb. Całość może zostać obudowana pełnym lub przeszklonym szybem, posiadającym odpowiednie mechanizmy gwarantujące pełne bezpieczeństwo użytkowania. Maksymalna wysokość wznoszenia wynosi 13 metrów, a udźwig zależnie od konstrukcji to 400 lub 500 kg.

Model A500 posiada nowoczesny a jednocześnie dyskretny design, dzięki czemu doskonale wygląda zarówno w domach prywatnych jak i budynkach publicznych. Urządzenie zostało wyposażone w duży, czytelny pulpit sterowniczy, pozwalający na wygodne użytkowanie przez osoby niepełnosprawne. Opcjonalnie można zamówić opisy w języku Braille'a, komunikaty głosowe czy magnetyczną kartę dostępu. Kilka wariantów rozmiarów oraz szeroki wybór dodatkowych opcji pozwalają dopasować windę do indywidualnych potrzeb inwestorów, zapewniając przy tym komfort i wygodę użytkowania.

Galeria