Winda dla niepełnosprawnych strateg

Strateg to niewielka, ale bardzo wytrzymała i funkcjonalna winda do transportu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dzięki kompaktowym rozmiarom i zwartej konstrukcji znajduje zastosowanie w miejscach, które dla innych urządzeń tego typu były dotychczas niedostępne. Dzięki trwałości i niezawodności winda zawsze będzie gotowa do użycia, pomagając pokonywać bariery architektoniczne do wysokości nawet 3 metrów. Jest to idealne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych, a także starszych czy mających problemy z poruszaniem się.

Jedną z najważniejszych zalet windy Strateg jest wysoka odporność na warunki atmosferyczne. Całość konstrukcji wykonana jest z ocynkowanej stali, którą można pomalować na wybrany przez klienta kolor. Takie rozwiązanie w połączeniu z zabezpieczeniem napędu i układu sterowania gwarantują bezawaryjną pracę w upale, mrozie czy deszczu. Montaż windy jest bardzo prosty i szybki. Nie wymaga ona żadnych fundamentów ani przeprowadzania kosztownych prac budowlanych, może być montowana bezpośrednio do ściany.

Winda Strateg została wyposażona w szereg rozwiązań zwiększających wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Posiada płytę bezpieczeństwa pod platformą, a boczne panele i drzwi wykonane są z wytrzymałego poliwęglanu. Na wypadek braku zasilania przewidziano możliwość awaryjnego opuszczenia za pomocą korby. Urządzenie zasilane jest ze standardowej sieci elektrycznej, napęd śrubowy i funkcja łagodnego startu i stopu zwiększają komfort przy transporcie. Jako opcje dodatkowe dostępne są między innymi różne rodzaje podłogi, elektryczne opuszczanie czy zabezpieczenie kluczykiem.

Galeria