Winda dla niepełnosprawnych Easy Move

Winda Easy Move, produkowana przez włoską firmę Vimac, to jedno z najpopularniejszych tego typu rozwiązań na rynku. Zainstalowana w tysiącach obiektów w Europie również w naszym kraju cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Daje nieograniczone możliwości montażu, od niewielkich prywatnych domów po budynki użyteczności publicznej. Może być użyta zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz obiektu, za każdym razem idealnie dopasowana do potrzeb.

Prezentowana konstrukcja to idealne rozwiązanie do przestrzeni domowych, instytucji, sklepów czy biur. Niewielkie wymagania co do powierzchni sprawiają, że można ją umieścić w miejscach, w których konkurencyjne windy po prostu by się nie zmieściły. Urządzenie nie potrzebuje osobnego pomieszczenia na maszynownię, przy szybach murowanych wymaga jedynie 120 mm podszybia, a przy wolnostojących 140 mm. Szeroka propozycja platform jezdnych pozwala na dobranie najbardziej optymalnego w konkretnym przypadku rozwiązania.

Winda Easy Move to nie tylko praktyczność i funkcjonalność, ale także komfort i wygoda. Każde urządzenie produkowane jest na indywidualne zamówienie, dzięki czemu zamawiający może decydować zarówno o parametrach jak i wyposażeniu. Winda wyposażona jest w szereg innowacyjnych rozwiązań, pozwalających osobie niepełnosprawnej na prostą, bezproblemową obsługę. Wysoki nacisk położono na kwestie bezpieczeństwa i niezawodności. Bezgłośny napęd hydrauliczny, bariery na podczerwień czy zapasowe zasilanie akumulatorowe to tylko niektóre z dostępnych funkcjonalności. Winda Easy Move to także wyjątkowo nowoczesny, elegancki wygląd, dopasowany do charakteru konkretnego obiektu.

Galeria