Winda dla niepełnosprawnych B900

Platforma dla niepełnosprawnych B900 to nowoczesne urządzenie polskiej produkcji, przeznaczone do transportu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Platforma ma niewielkie rozmiary, zachowując jednocześnie wysoką funkcjonalność i wyjątkową estetykę. Trwałość, niezawodność i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a elegancki design podniesie prestiż budynów, w których będzie zainstalowana.

Platforma B900 bardzo dobrze sprawdza się we wnętrzach budynków, ale z powodzeniem może być też używane na zewnątrz. Nierdzewne materiały i odpowiednie materiały sprawiają, że nawet niskie temperatury i opady nie zakłócą pracy urządzenia. Jest zalecana między innymi do domów jednorodzinnych, lokali firmowych i budynków użyteczności publicznej, doskonale się sprawdza w sytuacjach, gdy wysokość wznoszenia nie przekracza trzech metrów. Konstrukcja wykonana jest bez szybu, ze stalowych, zabezpieczonych przed korozją elementów.

Dużą zaletą platformy B900 jest montaż nie wymagający przeprowadzania kosztownych przeróbek oraz bardzo prosta, intuicyjna nawigacja. O bezpieczeństwo zadbają między innymi najazdowa płyta bezpieczeństwa, przycisk zatrzymania awaryjnego STOP czy rygle drzwiowe z kontrolą zamknięcia. Dla łatwiejszego korzystania pulpit sterowniczy został pochylony i wyposażony w uchwyty, posiada także duże, wygodne do naciskania przyciski. Z dodatkowych opcji wyposażenia klienci mają do dyspozycji między innymi malowanie na dowolny kolor, szeroki wybór materiałów wykończeniowych oraz zabezpieczenie kluczykiem kasety wezwań.

Galeria