Winda dla niepełnosprawnych SB200 PLUS

Winda SB200 to nowoczesna konstrukcja do transportu osób niepełnosprawnych o uniwersalnym przeznaczeniu. Dzięki niewielkiej przestrzeni potrzebnej do montażu stanowi on ciekawą alternatywę dla tradycyjnych wind. Urządzenie może obsłużyć do 6 przystanków na maksymalną wysokość 13 metrów, a na każdym przystanku dodatkowo 3 drzwi. Standardowa ładowność 400 kg umożliwia wygodny i bezpieczny transport zarówno osoby poruszającej się na wózku jak również jej opiekuna.

Winda SB200 to komfort, jakość i estetyka w najlepszym wydaniu. Do jej produkcji wykorzystane zostały najwyższej jakości materiały, w tym wielowarstwowe panele aluminiowe lub szklane. W celu zapewnienia trwałości i bezpieczeństwa został użyty napęd śrubowy, który dodatkowo charakteryzuje się cichą pracą. Platforma porusza się z prędkością 0,15 m/s, a dzięki wykorzystaniu łagodnego startu i zatrzymania podróż jest wyjątkowo komfortowa. Urządzenie jest przystosowane do obsługi przez osoby z różnym stopniem niepełnosprawności, w tym poruszających się na wózkach i niedosłyszących.

W windzie SB200 zastosowano szereg rozwiązań konstrukcyjnych zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa. Urządzenie posiada między innymi elektroniczną kontrolę prędkości, kontrolę otwarcia drzwi i czujniki przeciążenia. Dla użytkowników pomocne będą specjalne krawędzie oraz awaryjne przyciski STOP umieszczone w kabinie i szybie. Producent oferuje dodatkowo szeroką gamę dodatkowych opcji, dzięki czemu można dostosować wygląd i funkcjonalność windy do indywidualnych potrzeb.

Galeria