Winda dla niepełnosprawnych Silver

Przy niewielkich, wynoszących maksymalnie metr różnicach poziomu świetnym rozwiązaniem będzie platforma dla niepełnosprawnych Silver. Jak wszystkie produkty firmy Vimec charakteryzuje się ona wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością i bezpieczeństwem, a jednocześnie eleganckim, nowoczesnym wzornictwem. Dzięki niewielkim wymiarom może być używana wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zniwelowania barier architektonicznych, umożliwiając osobom poruszającym się na wózkach na wygodne przemieszczanie się.

Platforma Silver to rozwiązanie, które może być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, dzięki specjalnej konstrukcji jest ona odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Urządzenie można wykonać na indywidualne zamówienie, wtedy wymiary oraz zasięg jest dopasowywany do konkretnego miejsca i oczekiwań klienta. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest prosty, nie wymagający przeprowadzania żadnych poważniejszych prace remontowych czy przeróbek.

Prezentowana platforma wyposażona jest w szereg funkcji zapewniających wygodną i bezpieczną pracę. Kasety wezwań wyposażone są w kluczyk, co zapobiega nieupoważnionemu użyciu. W kabinie znajduje się przycisk STOP, a także elektryczne urządzenia ryglujące i mieszek przeciwtnący. Na zamówienie dostępne są między innymi automatyczne drzwi, sterowanie pilotem, kolumna zdalnego sterowania oraz zautomatyzowana bramka. W celu podwyższenia odporności na czynniki atmosferyczne zamiast lakierowanej stali może być użyta nierdzewna stal INOX.

Galeria