Winda dla niepełnosprawnych E10

Nowoczesna winda E10 to idealne rozwiązanie do budynków o średnim natężeniu ruchu, takich jak przychodnie, szkoły, muzea, budynki mieszkalne oraz domy jednorodzinne. Może być instalowana zarówno w nowych jak i już istniejących obiektach, które są dostosowywane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dzięki niewielkim, kompaktowym rozmiarom i dużym możliwościom montażu najczęściej nie ma konieczności wykonywania poważniejszych prac budowlanych. Windę można instalować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, w takim przypadku używane są materiały nierdzewne i specjalne zabezpieczenia mechanizmów.

Konstrukcja windy E10 może być umieszczona w szybie murowanym lub samonośnym, wykonanym ze stali z wybranym przez klienta wypełnieniem. Silnik został umieszczony w szybie, dzięki czemu nie jest potrzebne dodatkowe miejsce na maszynownię. Cechuje się on bardzo cichą pracą i małym poborem prądu, co zapewnia niskie koszty eksploatacji i wysoki komfort. Komfort ten poprawiają dodatkowo specjalne gumowo-zbrojone pasy transmisyjne, minimalizujące powstający w czasie pracy hałas.

Winda E10 umożliwia wygodny i bezpieczny transport na wysokość nawet 15 metrów, od dwóch do pięciu kondygnacji. O bezpieczeństwo przebywających wewnątrz osób dbają liczne systemy, takie jak na przykład blokowane drzwi kondygnacyjne czy podłoga antypoślizgowa. Dzięki wielu dodatkowym opcjom urządzenie można spersonalizować i dostosować do własnych potrzeb. Do dyspozycji są między innymi głośniki, podświetlanie kabiny LED, kluczyk kontroli dostępu, automatyczne drzwi czy wyświetlacz LCD.

Galeria