Winda dla niepełnosprawnych H-ES

Winda H-ES to idealne rozwiązanie do transportu osób poruszających się na wózkach na niewielkie wysokości. W zależności od modelu pozwala na pokonywanie różnycy poziomów do 1 m lub 1,3 m. Urządzenie ma niewielkie, kompaktowe rozmiary, małą wagę i nie potrzebuje maszynowni. Nie jest przytwierdzone na stałe do podłoża, a dzięki wyposażeniu w kółka dojazdowe może być przewożone w dowolne miejsce.

Prezentowany model windy przeznaczony jest także do użytku zewnętrznego, dlatego do jego budowy wykorzystano wysokiej jakości nierdzewne materiały. Urządzenia elektroniczne posiadają specjalne zabezpieczenia, pozwalające na bezproblemową pracę w każdych warunkach klimatycznych i zapewniające długą żywotność i bezawaryjność. Sama konstrukcja jest wytrzymała i stabilna, zapewnia także wysoki poziom bezpieczeństwa. Windę wyposażono między innymi w wyłączniki krańcowe, mechanizmy antypoślizgowe i zabezpieczające przed zjazdem z platformy. Jest także możliwość zablokowania wyłącznika awaryjnego i ochrony przed użyciem przez osoby nieupoważnione.

Winda H-ES wyposażona została w cichy, wydajny i niezawodny napęd elektryczny. Wymaga standardowego zasilania z sieci elektrycznej, a pobór mocy wynosi zaledwie 0,5 kW. Jej maksymalny udźwig to 230 lub 250 kg, co pozwala na transport zarówno osoby na wózku jak również jej opiekuna. Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach konstrukcja, nowoczesne rozwiązania i wysoka niezawodność sprawiają, że urządzenie to idealnie się sprawdzi w każdych warunkach. Dodatkową zaletą windy są niewielkie rozmiary i prosta, bezproblemowa instalacja.

Galeria